top of page

Kim jesteśmy?

Przychodnia Weterynaryjna DuoVet powstała w październiku 2011 roku w Wałbrzychu. Utworzyliśmy ją we dwoje, lek. wet. Anna Wróblewska i lek. wet. Marcin Bebel. Jesteśmy absolwentami Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu z rocznika 2005. Bycie lekarzem weterynarii to nie tylko nasz zawód, ale i misja. Z pasją niesiemy pomoc dla zwierząt, a zdrowe otaczamy opieką i programami profilaktycznymi, żeby uchronić je przed chorobą. Do naszych zadań podchodzimy z powagą i profesjonalizmem, dlatego nieustannie doskonalimy nasze umiejętności i jesteśmy na bieżąco z najnowszą świtową wiedzą z dziedziny medycyny weterynaryjnej. W tym celu uczestniczymy z różnego rodzaju kursach specjalizacyjnych, warsztatach i konferencjach naukowych. Nasza przychodnia dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, umożliwiającym precyzyjne rozpoznawanie oraz leczenie nawet najcięższych przypadków. 

Nasz zespół

Oddani, wyszkoleni, gotowi do poświęceń - DuoVet Weterynarz Wałbrzych

Anna Wróblewska

specjalista chirurg

specjalista chorób psów i kotów

W latach 2005-2011 pracowałam w przychodni weterynaryjnej Żako we Wrocławiu, gdzie zdobywałam umiejętności i doświadczenie zawodowe z zakresu chirurgii, kardiologii oraz chorób zwierząt egzotycznych. Przez rok pracowałam w panelu kocim przy Katedrze Chorób Psów i Kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Organizowałam wykłady i szkolenia z pierwszej pomocy zwierzętom dla opiekunów psów pracujących. Mimo niewielkiej postury, serce dla swoich pacjentów mam duże, a tam gdzie braknie mi siły, radzę sobie sposobem i determinacją.

Marcin Bebel

specjalista chorób psów i kotów

specjalista radiolog

Jestem lekarzem z trzynastoletnim stażem, prowadziłem gabinet weterynaryjny, a teraz jestem współwłaścicielem i kierownikiem przychodni weterynaryjnej DuoVet. W naszej lecznicy zajmuję się radiologią, stomatologią oraz endokrynologią. Poza wieloletnim doświadczeniem zawodowym, mam świeże spojrzenie na przypadki kliniczne i intuicję lekarską, która rzadko mnie zawodzi.

Our Team
bottom of page